Profesionální poradenství

LUKAS BREJCHA
Kdo jsem...
Když jste srdcař a milujete hudbu, tak je to úžasné, ale pokud se vášeň k muzice promění v práci, to je splněný sen. Jsem dlouholetý aktivní bubeník s téměř dvacetiletou praxí v prodejně hudebních nástrojů, zároveň vystudovaný hráč, kterému se jeho láska k bubnům stala životní náplní.
 
Když pracujete ve specializované prodejně, pod rukama vám prochází nespočet bicích souprav a vy si můžete vše vyzkoušet, je nejen radostí, ale snad i povinností předat své zkušenosti dál. Společně najdeme vaši vysněnou bicí soupravu, činely, pomohu s výběrem hardwaru nebo jenom vaše "miláčky" naladím a dopřeju jim řádný servis.
 
Mé služby...
 
Provádím profesionální poradenství týkající se bicích nástrojů. Vypracuji nabídku s konkrétními požadavky zákazníka a kvalifikovaně doporučím to, co považuji za nejlepší i optimální. Poradím jak začínajícím hráčům, tak i profesionálním bubeníkům, kteří potřebují pouze najít jiný zvuk. Samozřejmostí je ladění bicích souprav a základní servis bubnů na zakázku.
 
Hledáte novou bicí soupravu, činely, hardware či potřebujete servis na svoji soupravu a potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Cena je individuální v závislosti na typu nástroje a rozsahu servisu. Rád Vám poskytnu nezávaznou konzultaci a kalkulaci ceny.
 
Lukáš Brejcha - specialista na bicí nástroje
 
info@biciaperkuse.cz , Tel - 722 922 097
image0_2
Rychlá expedice zásilek
Rychlá expedice zásilek
do z-boxu, domů, do práce či do vašeho zaměstnání
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 4000 výdejních míst
Přes 4000 výdejních míst
po celé ČR