Doprava a platba

Všichni máme rádi, když si můžeme při objednávce na eshopu vybrat z dostatečné nabídky spolehlivých způsobů doprav a plateb. Pojďme se tedy podívat, jaké způsoby u nás máte na výběr.

 

 Dobírka (za příplatek 45 Kč)

Cenu uhradíte řidiči kurýrní služby, nebo na odběrném místě  při převzetí zásilky. 

  Hotově

- Platba hotově při převzetí zboží nebo při platbě dobírkou.

 

  Bankovní převod předem na účet

Objednávku uhradíte bankovním převodem na bankovní účet 241984936/0600   (jako V.S. uveďte číslo vaší objednávky).  Převod banky zpravidla zpracují ještě tentýž den, nejpozději do druhého dne. Jakmile je platba připsána na náš účet, připravenou objednávku ihned odesíláme.

 

Způsob dopravy zboží

 

 PPL kurýr CZ     

 

  • Cena dopravy je v případě platby předem 149 Kč, v případě platby na dobírku 184Kč.

Česká pošta                         

  • Česká pošta - Balík Do ruky ( platba předem 149 Kč, platba na dobírku 194Kč).
  • V případě nazastižení adresáta je zásilka uložena na nejbližší poště k vyzvednutí po dobu 5 dní. Možnost vyzvednutí na zvolené poště obvykle následující pracovní den.

Zásilkovna - ČR            

- Maximální hmotnost přepravované zásilky je 5 Kg
- Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm
- Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)
Pokud Vaše objednávka nebude splňovat výše uvedena kritéria, budeme Vás informovat (telefonicky, nebo emailem) o změně dopravce.
- Poštovné v případě platby předem 75 Kč, v případě platby na dobírku 120Kč.

Osobní odběr    

  • Osobní odběr je možný na našem výdejním místě a je ZDARMA.
  • Objednávku můžete na místě uhradit v hotovosti i platební kartou
  • Zboží je možné vyzvednout osobně na adrese: Hudební nástroje - V Koutě 89, Písek, 39701
  • Pracovní dny Po-Pá  9:00 - 12:00, 13:00-17:00 , So - 9:00 - 12:00  telefon: 608 319 838

 

Po objednání zboží obdržíte potrvzení o přijetí objednávky e-mailem a dále vás budeme informovat o postupu jejího vyřízení. Dostupné zboží je expedováno z našeho skladu  v co nejrychlejším možném čase pro úspěšné vyřízení vaší objednávky, nejpozději však do 30 dnů od vašeho objednání. Pokud není možné v této lhůtě zboží dodat,můžete od smlouvy odstoupit. Lhůta není pro odstoupení potřeba ve chvíli, kdy zboží není skladem, nebo je z povahy výrobku zřejmé, že je dodání v určitý čas nezbytné.

Je povinností kupujícího anebo jím pověřené osoby ihned po převzetí zboží zjistit případné škody. Kupující si zboží musí vizuálně zkontrolovat. Zjištěné škody musí být bezodkladně e-mailem, telefonicky nebo písemně oznámeny. Poškození obalu zásilky si musí kupující nechat potvrdit od přepravní společnosti při přebrání zásilky.

Kupující má nárok zboží nepřebrat tehdy, když je na něm viditelné mechanické poškození zjevně způsobeno přepravou, anebo když je jeho obsah neúplný. Zboží zůstává majetkem prodávajícího do doby úplného zaplacení ceny zboží včetně poštovného kupujícím.